Kurumsal

Akdemir

10 yılı aşkın üretim deneyimimizle her detayda yüksek kalite!

Şirketimiz 2010 yılında kurulmuş olup sektörde daima öncü olmayı hedeflemiştir. Faaliyetlerine; Plastik Enjeksiyon Kalıpları, Alüminyum Enjeksiyon Kalıpları, Hassas Döküm, Koeks Kalıpları, Sac Kesim Büküm Kalıpları Ve Özel Tip Makina Üretimi ile başlamıştır. Türkiye'nin Potansiyel Büyümesine Paralel Olarak Sinyalizasyon Sektörü, Savunma Sanayi, Pvc Sektörü, Kapı Pencere Sektörü, İnşaat, Otomotiv Yedek Parça, Trafik Ve Bir Çok Sektörde İmalat Ve Üretim Yapmış Olup Faliyetlerine Devam Etmektedir. Şirketimiz her zaman daha iyisini yapmayı hedeflediğinden çalışmalarına Teksan Sanayi Sitesinde Bulunan Merkezinde Ar-Ge Ekibi Ve ;Usta Kadrosu İle Devam Etmektedir.

Misyon

Kalite anlayışımız ile çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla süreçlerimizi rekabetçi, yenilikçi, dünya standartlarının üzerinde hizmet sunup, güvenli adımlarla sektörümüze katkı sunmaktır.

Bize Ulaşın

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque auctor leo arcu, ut dapibus mauris.

Fevziçakmak, Fevziçakmak, Fevziçakmak, Teksan Sanayi Sitesi, 10758. Sk. NO:27/E, 42100 Karatay/Konya
+90332 251 96 96
info@akdemirkalip.com
Vizyon

Sürdürülebilir kalite" anlayışımızdan ayrılmadan dünyanın birçok noktasın da AKDEMİR bayrağını dalgalandırmak.

    Şirketimiz 2010 yılında kurulmuş olup sektörde daima öncü olmayı hedeflemiştir.

    Faaliyetlerine; Plastik Enjeksiyon Kalıpları, Alüminyum Enjeksiyon Kalıpları, Hassas Döküm, Koeks Kalıpları,  Sac Kesim Büküm Kalıpları Ve Özel Tip Makina Üretimi ile başlamıştır.

    m